חליפות חתן מעוצבות 2017

מבלה שעות רבות בחיפושים וכל החליפות נראות לך אותו הדבר? מרגיש שמגיע לך יותר טאץ’ אישי ומגע של אומן?

גברים שההופעה החיצונית שלהם חשובה להם מכירים בוודאי את החנות שלנו, יהושע בן-נון, שממוקמת ברחוב מנחם בגין בתל אביב כבר עשרות שנים. עם זאת, רבים לא מודעים לכך שתחום ההתמחות שגורם לנו לגאווה הרבה ביותר ביהושע בן-נון, הוא מחלקת הבגדים לאירועים מיוחדים בדגש על חליפות חתן. אם גם אתה משתרך כעת אחרי האחת והיחידה שלך עם או בלי תוספת של אמא אחת מכל צד, ומחפש את החליפה המושלמת, הרשה לנו לבשר לך את הבשורות הטובות – הגיע הזמן לשים קץ לחיפושים.

איכות מעידן אחר
אם אתה מרגיש שלא מתחשק לך ללבוש את החליפה שלבשו לפניך כבר רבים אחרים כיוון שבסופו של דבר מדובר על היום המיוחד שלך, למה שתבלה שעות רבות בעלעול בקטלוגים או בשיטוט בחנויות אופנה סטנדרטיות? ביהושע בן –נון אנו מציעים לך שירות שהולך ונעלם מן העולם – חליפות חתן בהתאמה אישית.

אם במהלך החתונה אתה הולך להרגיש כמו מלך ליום אחד, למה לא להתחיל להרגיש כך עוד קודם? המעצבים המוכשרים שלנו ישמחו להתאים לך את החליפה המושלמת ולתפור אותה בדיוק, אבל בדיוק לפי המידות שלך.

להתלבש הכי טוב שאפשר ביום המאושר בחייך
מאז 1959 פועלת החנות שמורכבת למעשה משבע חנויות שחוברו להן יחדיו. את הביגוד האקסקלוסיבי שלנו אתה יכול לראות לא רק על גברים אחרים שיודעים להתלבש, אלא גם על מסך הטלוויזיה כמו למשל בתכנית הטלוויזיה הבורר שבה הגברים מתהדרים בחליפות מעשה ידי המעצבים שלנו להתפעל. אתה מוזמן להתרשם ממגוון הדגמים המופיעים באתר או פשוט להגיע אלינו ולצאת מהחנות כשבידיך חליפה שנתפרה לפי המידות שלך באופן אישי. אנחנו מחכים לך בכיכר המושבות, רחוב מנחם בגין מספר 10.