חליפות חתן זולות, בעודפים ומבצעים

מחפשים חליפות חתן זולות במחיר שפוי? לא רוצים לקרוע את הכיס ולשלם אלפי שקלים על חליפת חתן שתשרת אתכם לערב אחד בלבד? אצלנו ב”יהושע בן נון” הפתרון!

חתונה היא עסק יקר ולא פשוט. על הזוג המאורס מוטל נטל כלכלי כבד של תשלום על אולם, קייטרינג, צלם, תקליטן, שמלת כלה וגם חליפת החתן כמובן ובלי להשקיע מאמץ רב ניתן לחשב שמדובר על הוצאה של לפחות כמה עשרות אלפי שקלים.

ישנם זוגות שבוחרים לבזבז אלפי שקלים על חליפת חתן של מותג ידוע או של מעצב שהתפרסם מסיבות כאלה ואחרות, בעוד שאצלנו תוכלו למצוא מלאי של יותר מ3000 חליפות חתן זולות הרבה יותר וברוב המקרים איכותיות יותר או באיכות דומה לחליפות המותגים היקרות.

אתם בטח שואלים עצמכם איך זה הגיוני? שם המשחק הוא ניסיון. אנחנו ביהושע בן נון מוכרים חליפות חתן משנת 1959. בעשרות השנים שחלפו הספקנו להלביש רבבות של חתנים בישראל, לצבור ניסיון עשיר בבחירת בדים איכותיים וביצירת קשרי עבודה שוטפים עם היצרנים והספקים המובילים והאמינים בתחום, כך בעצם נוסחה מנצחת של חליפות חתן במחיר זול ואטרקטיבי ביחס לשוק באיכות מעולה.

רוצים לחסוך אף יותר על חליפת החתן?
בחנות מחלקת עודפים בה ישנם כ3200 חליפות חתן מעונות קודמות שאנו מציעים במחירי חיסול זולים של 40%-70% הנחה מהמחיר המקורי. חליפות העודפים שלנו הינן בשלל סגנונות וצבעים ונמכרות במחיר מציאה ביחס לאיכותם ולעיצובם. ניתן להשיג במחלקת העודפים שלנו חליפות חתן זולות בכל המידות, כולל מידות גדולות במיוחד.
כמו כן, מעת לעת אנו יוצאים במבצעים מיוחדים אשר מפורסמים בעמוד הפייסבוק שלנו, כך ששווה לעקוב אחרינו ולהתעדכן בהצעות מיוחדות.

חליפת חתן לא צריכות להיות עסק יקר. התקשרו אלינו 03-5372118 או הגיעו לחנות שלנו ונדאג לכם לחליפת חתן איכותית במחיר אטרקטיבי.

cheap-groom-suites