התלבשו בן נון

חברת יהושע בן נון, המתמחה בהלבשה והנעלה לגברים, מזמינה אתכם ליהנות ממגוון רחב של חליפות ונעליים לגברים שחשוב להם להיות בצו האופנה ושאינם מוכנים להתפשר על איכות.

חברת יהושע בן נון, בית אופנה וותיק ומוביל בארץ, מציע לכם פתרונות הלבשה ייחודיים במחירים ללא תחרות. את החליפות שלנו, של יהושע בן נון, תוכלו לראות על המרקע, בכמה מן הסדרות הנצפות ביותר ועל כמה מהדמויות הפופולאריות והאהובות בארץ – אבי הטחול, האחים קובלובה מסדרת “הבורר” וגם על לא מעט כוכבי סדרות פופולריות אחרות, כוכבי סרטים ישראלים רבים, כוכבי הפסטיגל, מגישים וכתבים בערוצים 22 ו10, כוכבי הצגות ומופעים כמו “מיומנה” ו”ווקה פיפל” (The Vocal People) ועוד רבים. אנו שמים דגש רב על איכות, סטייל ועל התאמה מדויקת ונכונה ללקוח.

אצלנו, ביהושע בן נון, תמצאו את החליפה המושלמת לכל אירוע, המותאמת בדיוק למידותיכם. אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים, ממגזרים שונים ומשרתים בקביעות בעלי תפקידים בכירים.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהקטלוגים השונים שלנו באתר וגם להגיע ישירות אל החנות, בה תוכלו לראות מקרוב את החליפות שלנו, חליפות עם הרבה סגנון ובעיקר גם עם הרבה מאד יופי.