הבלוג

חליפות חתן – טווחי מחירים

בחירת חליפת חתן ליום היחיד והמיוחד שלך תשאיר אצלך ואצל בחירת ליבך זיכרונות רבים. למרות זאת, ניתן לחסוך במחיר חליפת החתן בלי להתפשר על איכות החליפה.
כדאי גם לדעת שטווח המחירים של חליפות חתן ישתנה בהתאם לרצונות שלך. כדאי להכיר את חלקי החליפה, לבחור את החלקים שרצויים לך וכך “לבנות” את החליפה המושלמת שתוכל להתגאות בה ביום החתונה.
קרא עוד..

השכרת חליפות חתן – למה זה לא משתלם?

בכמעט שישים שנים האחרונות (כן, שישים שנים, זו לא טעות), קיבלנו מאות שיחות לטלפון אצלנו בחנות של לקוחות פוטנציאליים המתעניינים בהשכרת חליפות חתן. רובם ככולם משוכנעים שאם הם יוותרו על רכישה של חליפת חתן שתשאר אצלם בארון, שכן התרבות ומזג האוויר בארץ לא מעודדים לבוש חם וחורפי כחליפה ובמקום זה הם ישכירו חליפת חתן הם יחסכו כסף רב. בפוסט זה אנסה להסביר לכם למה זה לא יקרה וגם מדוע כל כך קשה למצוא בארץ חנות שכן מוכנה להשכיר חליפות חתן.
קרא עוד..

בגדי חתן לחתונת צהריים

לרוב, זוגות שבוחרים בחתונת צהריים הם זוגות יותר קלילים ומגניבים, שחתונת ערב נראית להם אירוע מייגע, בנאלי וכבד ולכן הם בוחרים לקיים אירוע פחות רשמי ומחייב.
חתונת צהריים היא הזדמנות לחתנים שאוהבים לשבור את הקו הפורמלי של לבוש מוקפד ומחויט כדוגמת חליפת חתן כהה בצבע שחור, כחול או אפור כהה ונעליים נורא אלגנטיות להתלבש בצורה קלה, נינוחה וספורטיבית יותר. כמובן שלא מדובר ב”חוק” וניתן להתלבש גם בצורה פורמלית ורגילה.

בפוסט הבא נציג לכם כמה רעיונות וכיווני מחשבה ללבוש חתן שמתאים לחתונת צהריים, בחלוקה לקטגוריות פריטי לבוש.
קרא עוד..

איך לבחור חליפת חתן?

צריכים להודות באמת, בכל הקשור לחתונה, מדובר ביומה הגדול של הכלה. היא זו שנותנת את המילה האחרונה בבחירת האולם, חברת הקייטרינג, תקליטן, היעד לירח הדבש וכמובן, שמלת הכלה שצפויה למשוך את רוב תשומת הלב של האורחים. מה נותר לך החתן? למשוך את מעט תשומת הלב שנותרה עם חליפת חתן יפה ומרשימה. בפוסט הזה נסביר לך איך עושים את זה נכון.

קרא עוד..

מה ההבדל בין חליפת טוקסידו לחליפה רגילה?

גברים רבים, וגם נשים מסתבר, אינם מודעים להבדלים (המהותיים) שבין חליפת טוקסידו לבין חליפה רגילה. מכיוון שבארץ את הלבוש הרשמי, את החליפות המסוגננות, רואים על גברים לרוב רק בחתונות (ובאירועים חשובים נוספים), מרביתם אינם מכירים את המאפיינים של כל סוג והם אינם יודעים גם כיצד בוחרים בין האפשרויות הקיימות. מה ההבדל בין חליפת טוקסידו לחליפה רגילה? הנה סקירה קצרה על שני הסוגים וכמה הסברים שיעשו לכם קצת סדר בבלאגן.

קרא עוד..