בגדי גברים

העמוד הזה מיועד לך. אתה, שמסתובב שנים עם בת זוגתך בקניונים השונים, ומתאכזב בכל פעם מחדש מההיצע הדל של בגדים איכותיים לגברים. בדיוק עבורך קיים בית ההלבשה יהושע בן נון. מאז שנת 1959 ועד היום, אנחנו מציעים מגוון עצום של בגדים וחליפות לגברים, בהתאמה אישית מלאה ועל פי
צרכי הלקוח.

כל מה שהגבר צריך

כשאנחנו מדברים על בית ההלבשה שלנו, אנחנו מתכוונים למעשה לקומפלקס של שבע חנויות המחוברות ביניהן. בין המחלקות, ניתן למנות כאלה המציעות ביגוד ספורט של מיטב המותגים המובילים בעולם, בגדי ילדים, בגדי עובדים, וכמובן, גולת הכותרת- בגדים לאירועים מיוחדים.

במרוצת השנים, סייענו להלבשה של אינספור ישראלים לקראת היום החשוב בחייהם- הוא יום החתונה שלהם. אנחנו מאפשרים להזמין חליפות בעיצובים מותאמים אישית. החליפות האלה זמינות גם במידות גדולות (עד מידה 72), ובכל סגנון וגוון אפשריים. בנוסף, אנו דואגים גם לפרטים הקטנים ביותר, ומציעים התאמה אישית של כל מרכיב בהופעה, לרבות עניבה, גופיה, נעליים ואפילו בגדים תחתונים.

בנוסף על כך, השירות שלנו כולל תיקונים לחליפות ללא כל תשלום, “על המקום”: בין אם המדובר הוא בהצרת מכנסיים, בקיצור ז’קט, בהוספת תפרים או כל דבר אחר. כל מוצרי החנות כוללים תו תקן 9002-ISO לאבטחת איכות.

בגדי גברים
אלפי לקוחות מרוצים

קהל הלקוחות הגברי שלנו לא מסתכם, בחתנים בלבד. בין לקוחותינו הקבועים ניתן למנות מוסדות ציבוריים רבים. בהקשר הזה, אנחנו מלבישים, בין השאר, את אנשי משרד הביטחון, עובדי רשויות מקומיות ועיריות בישראל, בכירי החברות הגדולות במשק – והרשימה עוד ארוכה.

בגדי בית ההלבשה יהושע בן נון מככבים באופן קבוע על המסך, הגדול והקטן כאחד. יכול מאד להיות שנתקלתם ביהודה לוי או במשה איבגי לובשים אותם, למשל, בסדרה המצליחה ה”בורר”, מגישי חדשות רבים ועוד. כך הצלחנו לחדד עוד יותר את הקשר בינינו לבין הצלחה גברית, ולחשוף את מיטב הבגדים שלנו אל מול כל עם ישראל.

מחירים שווים לכל נפש

החדשות הטובות עוד יותר הן שלא צריך להיות שחקן קולנוע כדי ליהנות מחליפה איכותית אצלנו. המחירים שלנו, כפי שיעידו הלקוחות השונים, שווים לכל נפש, וזולים פי כמה ביחס לאלטרנטיבות אחרות המוצעות כיום בענף בגדי הגברים, בין אם בחנויות הפרטיות ובין אם ברשתות הגדולות.

והחשוב מכל, אנחנו מעניקים לכל לקוח שירות אישי ואדיב, הכולל ייעוץ מקצועי והכוונה, הכל לטובת הרכישה המושלמת, ויעידו על כך הלקוחות הקבועים והנאמנים שלנו.